Rüyada Bahçe duvarı görmek

Rüyada Bahçe duvarı görmek

Rüyada bahçe duvarı görmek işlerin düzgün ilerlemesine ve hayra işaret eder. Eğer rüyanızda evinizin bahçesini duvarla çevirdiğinizi gördüyseniz işlerinizi yoluna koymak için verdiğiniz uğraşlardan olumlu sonuç alacağınıza, yapacağınız işlerle kendinize ve çevrenize faydalı bir insan olacağınıza delâlet eder.

Rüyada bahçe duvarının yıkıldığını görmek etrafınızda bulunan bir kişiden zarar göreceğinize işarettir. Rüyada bahçe duvarından atladığınızı gördüyseniz ani kararlar vermemeniz gerektiğine işaret eder.

Nablusi'ye göre rüyada bahçenin iç tarafına çekilmiş olan duvarın yerinde meyvenin meydana gelmiş olduğunu görmek dinin fesat olmasına, dünyanın zayi olmasına, askerin karışıklığına, tövbenin bozulmasına, cahilleri ileri geçirip ilim sahiplerini geri bırakmaya, dinden dönmeye yahut mezhepten çıkmaya, avam halkın yükseltilmesine ve yüksek zümrelerin mertebelerinden düşmelerine, eğer ağaçların yerlerine kuvvetli sur ve duvar çekilmiş yahut hendek kazılmışsa rüya sahibinin daha kuvvetli olmasına ve sanının daha yüce olmasına, bazen de bahçe duvarı görmek kişinin din ve ilmine ve onu dünya ve ahiret azabından koruyacak ve muhafaza edecek hâline delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir