Rüyada Baharat görmek

Rüyada Baharat görmek

Rüyada baharat görmek hayra ve berekete, sağlığa, rızkın artmasına delâlet eder. Eğer rüyanızda baharat satın aldığınızı gördüyseniz uzak yerlere seyahat edeceğinize işarettir. Rüyada ilaç olarak baharat kullandığını görmek faydalı baharatsa hayra, zararlı baharatsa tehlikeye delâlet eder.

Eğer rüyanızda baharat sattığınızı gördüyseniz geçmişte size çok iyilik yapan fakat artık sık görüşemediğiniz ve özlediğiniz bir dostunuzla bir araya geleceğinize işaret eder. Eğer rüyanızda birine baharat verdiğinizi gördüyseniz hasta bir yakınınızın tedavi sürecinde yanında bulunacağınıza ve moral vereceğinize delâlet eder.

Rüyada yemek yaptığınızı ve yemeğe çeşitli baharatlar attığınızı gördüyseniz üstlendiğiniz bir işi hakkıyla yapacağınıza, gelir düzeyinizde artış olacağına, kazancınızı sevdiklerinizle paylaşmaktan mutluluk duyacağınıza delâlet eder.

Rüyada baharat yediğini görmek hasta için şifaya, sıkıntılı kişi için rahata ermeye işarettir. Başka bir rivayete göre rüyada baharat görmek veya yemek hastalığa ya da üzüntüye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir