Rüyada Bagaj görmek

Rüyada Bagaj görmek

Rüyada bagaj görmek maddi konularda sıkıntılı bir döneme ve bu durumdan daha az etkilenmek için dikkatli olmaya, israftan kaçınmak gerektiğine delâlet eder. Eğer rüyanızda arabanızın bagajını açtığınızı gördüyseniz iş hayatınızda karşınıza çıkacak sorunlara ve bunların sizi bir süre uğraştıracağına işaret eder.

Rüyanızda aracınızın bagajını kapattığınızı gördüyseniz son zamanlarda bitirmeye çalıştığınız bir işin sonuna geldiğinize işarettir. Rüyada bozuk bir bagaj gördüyseniz hayatınızdaki sorunlarla ilgilenmeniz ve sıkıntıdan kurtulmak için çaba göstermeniz gerektiğini belirtir.

Eğer arabanızın bagajına eşya koyduğunuzu gördüyseniz bazı ihtiyaçlarınızı gidermek için harcamalarda bulunacağınıza işarettir. Rüyanızda bagajdan eşya çıkardığınızı gördüyseniz bir arkadaşınıza borç vereceğinize delâlet eder.

Rüyada bir bagajda kitli kaldığınızı gördüyseniz birinin sizi fikirleriniz yüzünden cezalandıracağını düşünüyorsunuz demektir, bu endişeden kurtulmak için kendinize sorular sorun ve sizin canınızı sıkan kişiyi bulup onunla konuşun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir