Rüyada Bade görmek

(Ayrıca Bakınız; İçki)
Rüyada bade görmek iyi yürekli, saygılı, güzel huylu bir kadınla evlenmeye ve saadet içinde geçecek bir hayata delâlet eder.

Eğer rüyanızda alkolsüz içki gördüyseniz mutlu ve huzurlu olmaya, neşeye işaret eder. Rüyada içki içtiğini görmek rızkını helâl yollardan kazanmaya ve iş hayatında başarılı olmaya delâlet eder.

Rüyada arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle bade içtiğini görmek insanlarla güzel ilişkiler kurduğunuza ve çevrenizdeki kişiler tarafından sevildiğinize, hayatınızda her zaman dostlarınızın varlığını hissedeceğinize işaret eder.

Rüyada sevgiliyle beraber bade içtiğini görmek aşk hayatında uyumlu bir beraberliğe ve anlaşmaya işaret eder. Rüyada tek başınıza içki içtiğinizi görmek sıkıntılarınızdan uzaklaşacağınıza, rahat ve güzel bir dönem içine gireceğinize, kendinizi huzurlu hissedeceğinize delâlet eder.

Rüyada birinin size içki ikram ettiğini görmek bir tanıdığınızdan göreceğiniz iyiliğe ve yardıma, bu sayede bazı sorunlarınızdan kurtulacağınıza ve rahata kavuşacağınıza işaret eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir