Rüyada Bacaksız kimse görmek

Rüyada bacakları olmayan bir kişi görmek işlerinizde sorunlar olacağına ve yavaş ilerleyeceğine, şanssız bir dönemde olduğunuza ve çeşitli aksiliklerle karşılaşabileceğinize delâlet eder.

Rüyada kendinizi bacaksız bir kişi olarak gördüyseniz güzel sonuçlar almayı beklediğiniz bazı işlerin istediğiniz gibi gitmeyeceğine, girişimde bulunmak için doğru zamanı beklemenizin menfaatinize olacağına işaret eder.

Rüyada bacakları olmayan bir çocuk görmek küçük ve önemi olmayan sorunlara ve kısa zaman içinde işlerin yoluna gireceğine, gelecek günlerde işlerinizin eskisinden de iyi devam edeceğine işaret eder.

Rüyada bacakları olmayan biriyle tanıştığını görmek işlerinizi zora sokacak ve size zarar getirecek bir kişiye işaret eder.

Rüyada etrafınızdaki herkesin bacaksız olduğunu görmek iş ve özel hayatınızdaki sıkıntılara, sorunlu ilişkilere ve kişiler arasındaki iletişim eksikliklerine delâlet eder.

Rüyada bacaksız olmasına rağmen yürüyen birini görmek hayatınızda hiç beklemediğiniz gelişmeler olacağına ve şaşkınlığa uğrayacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir