Rüyada Avize görmek

Rüyada avize görmek gösterişe ve caka satmaya, kar getirecek bir işe girişeceğine, hayırlı iş ya da haberlere, aydınlık bir geleceğe,  yeni bir işe, karanlıkta kalmış bir konunun aydınlanacağına, sırların gün yüzüne çıkacağına, bir hanım sayesinde verilecek imtiyazlara, sunulacak hoş tekliflere, adaletli bir yöneticiye, kadın idareci emrine girmeye işaret etmektedir. Evinde yeni bir avize gören kimseye ummadığı yerden bir para geleceğine, miras kalacağına, evine bir eşya gireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Avizenin Kırıldığını Görmek

Rüyada avizenin kırıldığını gören rüya sahibinin başarısını engellemeye çalışan kimseler olduğuna, başarıya ulaşmak için büyük işler yapması gerektiğine, fedakarlık etmesine ya da bedel ödemesine tabir edilmektedir.

Rüyada avizenin rüzgardan sallanması, avizenin sallanması ise rüya sahibinin önüne çıkacak engellerin onu etkilemeyeceğine, yel olup gideceğine işaret etmektedir.

Rüyasında sallanan avizenin düştüğünü gören kimsenin ise evinde birtakım sorunlar yaşayacağına, ailesi ile fikir ayrılığına düşeceğine, bir kimsenin borcunun altına girip zora gireceğine ve tartışmalar yaşayacağına, polislik olmaya, mahkemelik olmaya, bir kayıp yaşamaya, mal kaybetmeye, zaman kaybetmeye, başarının geç geleceğine bu sürede çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Avize Temizlediğini, Avize Sildiğini Görmek

Rüyasında avize temizlediğini avize sildiğini gören kimsenin başarı yolunda önündeki engelleri başkalarının temizleyeceğine, ona yardım edecek kimselerin varlığına, pratik yollar ile düşmanı alt edeceğine ve zirveye ulaşacağına, insanlar tarafından sevilip sayılacağına, temiz bir evde oturacağına,  güzel bahçeli bir evin miras kalacağına tabir edilmektedir. Avize temizlediğini gören kimsenin

Rüyada Avize Satın Aldığını Görmek

Rüyada avize satın aldığını gören, avize dükkânında avize seçtiğini gören kimsenin yakın zamanda evine bir eşya beğeneceğine bazen de yolculuğa çıkacağına, kimi zaman da bu rüya evleneceği kimse ile dışarıda tanışacağına tabir edilmektedir. Rüyasında avize satan kimsenin paraya ihtiyacının olduğuna, yakın zamanda para kazanmak için bir iş arayacağına, evinden bir eşya satacağına, ziynet eşyasını satacağına tabir edilmektedir.

Rüyasında tozlu ampul gören kimsenin evinde huzursuzluk yaşanacağına, kırık kristalleri olan bir avizeyi astığını gören kimsenin malına bir zarar gelebileceğine, bazen de avizenin küçük kristallerinin çocuk olarak tabir edilmesidir. Avize lambalarını tek tek yakıp yakan rüya sahibi kimsenin işinde adım adım ilerleyeceğine, yükselişinin sağlam olacağına, para kaynağının çoğalacağına işaret etmektedir. Rüyasında avizenin ışıklarını söktüğünü gören ya da ışıkların kırıldığını gören kimsenin bir ölüm haberi alıp üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyasında avize ışıklarını söndürdüğünü gören kimsenin yaptığı işin durgunlaşmaya başlayacağına, o işi yapanlara ihtiyaç kalmayacağına ve rüya sahibinin bu sebeple sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada plastik avize gören kimsenin sahte bir arkadaşının olduğuna, akrabalardan sevdiği bir kimsenin onu sevmediğine tabir edilir.

Rüyada mavi taşlı avize gören kimsenin yakın zamanda eline para geçeceğine, hayırlı haberler duyup sevineceğine tabir edilir.

Rüyada siyah taşlı avize gören kimsenin çocuklarından yana bazı sıkıntılar yaşayacağına, çocuklarının ergenliklerinin zor geçeceğine tabir edilmektedir.

Rüyasında sarı taşlı avize gören kimsenin bir hastalık haberi alarak üzüleceğine işaret etmektedir. Rüyada beyaz taşlı avize görmek evlilik ile tabir edilir, rüya sahibi bekâr ise yakın zamanda evleneceğine; evli ise mutlu bir yuvası olacağına tabir edilir.

Rüyada yeşil taşlı avize gören kimsenin hayırlı bir eşe sahip olacağına, helal kazanç getiren bir işe alınacağına, evinden bereketin eksik olmayacağına, çok mutlu bir yaşam süreceklerine tabir edilir. Rüyada kırmızı taşlı avize gören kimsenin hayatında bazı mihenk taşlarının yerinden oynayacağına, dikkatli davranması gerektiğine işini ya da eşini kaybedebilecek hamlelerde bulunmaması gerektiğine işaret eden uyarıcı nitelikte bir rüyadır.

Rüyada toprak rengi avize taşı gören kimsenin olgun bir kişiliği olduğuna, kendisine insanların akıl danışacağına tabir edilmektedir.

Rüyada mor taşlı avize gören kimsenin aşk yaşamının çok güzel olacağına, mutlu ve pozitif bir evliliğinin olacağına tabir edilmektedir.

Rüyasında süslü, aydınlık ve çok parlak taşlı bir avize satın aldığını gören kimsenin aşk hayatının çok hareketli geçeceğine, olumlu gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyasında avize dükkanının önünden geçerken avizelere bakan kimsenin bir kimsenin başarısını izleyip onu örnek almasına, ona imrenmesine ve mutsuz olmasına işaret etmektedir. Avizenin parlak ışıkları altında olduğunu, oturduğunu gören kimsenin başkalarının desteği ile yüksek bir makamın sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüyada avize satmak bazı durumlardan dertlerden kurtulmaya, sıkıntıları atmaya, iş değiştirmeye tabir edilmektedir.

Rüyada Bir Düğünde Avize Süslediğini Görmek

Rüyasında bir düğünde avize süslediğini gören kimsenin maddi yaşama düşkün olduğuna, insanlara yardım ettiğine, süs çok sevdiğine işaret etmektedir.

Rüyasında antika avizeyi müzayededen satın aldığını gören kimsenin aile büyüklerini ziyaret etmesi gerektiğine işaret eden uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada bilerek avizeyi kırdığını gören kimsenin birini kıskanacağına, maddi işlerinin yolunda gitmeyeceğine ve üzüntü duyacağına tabir edilmektedir.

Rüyada görülen avizenin taşlarının parlaklığı ya da fazlalığı başarı kazanarak elde edilecek helal malın çokluğu ile tabir edilmektedir.

Rüyada Avize Taşı Görmek

Rüyasında avize taşı gören bir erkek eşine pahalı ziynet eşyası alır şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kimse bir bayan ise kadının elinden gelecek değerli bir hediyeye tabir edilmektedir.

Rüyasında avize taktığını ve lambasını yaktığını gören kimse bir işte cesaretli olmayan kimselere karşı ön ayak olur, çözüm üretir ve takip edilir, insanları sakinleştirir ve akıl verici konuşmalar yapar şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Avize Söktüğünü Görmek

Rüyasında avize söktüğünü gören kimsenin bir iş konusunda sıkıntı yaşadığına, birçok insanın bu konuda çözüm arayıp bulamadığına ve rüya sahibinin de kendisinin çözüm üreterek doğru yolu bulacağına fakat bu çözümü gizleyeceğine işaret etmektedir. Rüyasında avize söken kimsenin rakiplerine karşı geliştirdiği yeni bir iş kolu bulduğuna ancak bunu onlara söylemeyeceğine ve idarecisinin gözüne girmeye çalışacağına, arkadaşları ile arasının bozulacağına, hırsı yüzünden arkadaş kaybetmeye sebep olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında avizenin birden çok başı olduğunu gören kimsenin kalabalık bir ailesinin olacağına, yıl içinde bu aileyi ziyarete gidebilmek için yolculuğa çıkacağına tabir edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir