Rüyada Ateş böceği görmek

Rüyada Ateş böceği görmek

Rüyada ateş böceği görmek rüya sahibinin yakın zamanda alacağı müjdeli bir habere, güzel ve saf temiz bir arkadaş edinmeye, hastalıktan kurtulmaya, moralin düzelmesine, hayatının iyileşip düzene girmesine, istek ve arzuların yerine gelmesine tabir edilmektedir.

Rüyasında ateş böceklerinin yanıp söndüğünü, pırıl pırıl parladığını gören kimsenin umutsuzluğunun son bulacağına ve hayırlı bir haber ile hayatının değişeceğine işaret etmektedir. rüyada ateş böceği görmek aynı zamanda mevcut olan sağlık problemlerinden arınmaya, ruhani temizliğe ve sağlıklı yaşama, depresyondan çıkmaya, mecazi anlamda derin bir nefes alıp rahata ermeye, işsiz ise yakın zamanda iş bulup huzurlu olacağına, öğrenci ise hedeflerini gerçekleştirebileceği fırsatların önüne çıkacağına ve bunları o kimsenin iyi değerlendireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada ateş böceği görmek genel manada hayırlı bir rüyadır, elinde ya da vücudunda herhangi bir noktasında böcek konduğunu, dolaştığını gören kimsenin iyi bir hayatının olacağına, her zaman ona yardım eden destek olan kimselerin yanında bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ateş Böceği Tarafından Isırıldığını Görmek

Rüyasında ateş böceği tarafından ısırıldığını gören kimsenin bir arkadaşından kıskançlıktan ve rüyayı görenin şanı yüzünden çekilemeyeceğine ve ondan zarar göreceğine, dikkatli olması gerektiğine tabir edilen bir rüyadır.

Rüyasında birden fazla ateş böceği gören ve bu ateş böceklerinin kendi aralarında konuştuğunu gören kimsenin ardından dedikodusunun yapıldığına, bazen de dedikoducu bir kadın grubuna tabir edilmektedir.

Rüyada ateş böceği genel manada müjdeli, sevindirici bir haber olarak tabir edilir. Rüyasında ateş böceğinin eline konup yandığını gören kimsenin çok beklediği ve beklemekten yorulduğu bir işin yoluna gireceğine, hayırlı haberler ile bu işin altından kalkacağına ve çok sevineceğine tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kısmet manasına da gelmektedir, rüyada eline ateş böceği konan kimsenin talihi ve bahtı açılır, karşısına bir kısmet çıkar ve evlilik için hazırlık yapar şeklinde tabir edilir. Bazen de bu rüyanın olumsuz yorumu olarak şu şekilde tabir edilir, rüyada ateş böceği gören kimsenin sevinç yaşayacağına ancak bu sevincin çok uzun sürmeyeceğine ve ardından gelecek zor günlerin varlığına tabir edilmektedir. Bazen de rüyada ateş böceği gören kimsenin seçimlere katılacağına, milletvekili muhtar vb. gibi bir makama aday olacağına, bir işe talip olacağına, çoğunluk arasında sevilen ve seçilen kişi olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Ateş Böceğinin Eline Konup Uçtuğunu Görmek

Rüyada ateş böceğinin eline konup uçtuğunu gören kimsenin bir haber alıp bunu haberi bekleyen kimseye uçuracağına ve müjdesini isteyeceğine, o kimseyi sevindireceğine tabir edilmektedir. Bazen de alınacak haberden ötürü rüyayı gören kimsenin moralinin bozulmasına, üzülüp hastalanmasına, depresyona girmesine tabir edilen olumsuz manada bir rüyadır.

Rüyada Ateş Böceğinin Uçtuğunu Görmek

Rüyada ateş böceğinin uçtuğunu gören kimsenin alacağı haber üzerine derhal yola çıkacağına, hazırlıksız olarak bir yere varmaya çalışacağına tabir edilir.

Rüyada Gece Ateş Böceklerinin Yandığını Görmek

Rüyasında gece ateş böceklerinin yandığını gören, ateş böceklerinin ışığını gören kimsenin katılacağı bir oylamada zafere ulaşacağına, tercih edilen kimse olacağına, dürüst olup halk tarafından sevileceğine, rakiplerine fark atıp onları mağlup edeceğine, parlak ve güzel günlerin geleceğine, çok istediği bir kıyafeti alacağına, yakın zamanda bir toplantı ya dadüğün gibi kalabalık bir yerde bulunup konuşma yapacağına ve burada insanları etkileyeceğine tabir edilir.

Rüyasında ateş böceğinin ışığının parlamadığını gören ya da ateş böceğinin öldüğünü gören kimsenin gireceği bir sınavda başarısız olacağına, girdiği bir oylamayı kaybedeceğine, halk arasında itibarının düşeceğine, rakiplerine mağlup olacağına, çıktığı bir toplantıda konuşamayıp insanlar tarafından ayıplanacağına, gözden düşeceğine tabir edilmektedir.

Bazen de rüyada ateş böceği gören kimsenin geveze bir kimse ile evlilik yapacağına ya da geveze birine işinin düşeceğine, hasımlık edeceğine tabir edilir.

Rüyada Kendini Ateş Böceği Olarak Görmek

Rüyada kendini ateş böceği olarak gören kişinin yıldızının parlayacağına, insanlar tarafından sevilen bir kimse olacağına, iyi ve güzel haberler verip sevileceğine, bir makam koltuk sahibi olup halka yardımda bulunacağına, fakir doyuracağına ve sevap işleyeceğine, kendisine verilen makamın Allah tarafından olduğunu bilip ona göre hareket edeceğine, dürüst olacağına, insanlara faydalı bir birey olacağına tabir edilmektedir.

Rüyasında böcek yediğini gören, ateş böceği yiyen kimse için bu rüya pek hayırlı değildir, böcek yemek mutsuz bir evliliğe, sorunlu bir kimseye, sıkıntı yaşamaya işaret etmektedir. 

Rüyada Ateş Böceği Öldürdüğünü Görmek

Rüyada ateş böceği öldürdüğünü gören kimsenin kendisine faydalı olan bir kimseyi çekemeyeceğine ve arkadaşlığını bitirip kendine zarar vereceğine tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya kendisine yapılmak istenen bir yardımı da geri çevirip zora gireceğine tabir edilmektedir.

Rüyada Bir Ateş Böceği Olduğunu Görmek

Rüyasında bir ateş böceği olduğunu gören ve onu öldüren kimseler gören rüya sahibinin hak etmeyen insanlara yardım edeceğine ancak minnet duygusu göremeyeceğine, o kimseler tarafından aşağılanıp hor görüleceğine, pişman olacağına ve çok üzüleceğine tabir edilmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir