Rüyada Aşure Görmek

Rüyada aşure görmek hayırlı işe, yeni bir kıyafete, bir yemeğe davet edileceğine, dini olarak yapılan güzel davranışlara ve hayırlı işlere dâhil olmaya işaret etmektedir. Bazen de bu rüya iyi olarak tabir edilmez, aşure gören kimsenin başına bir iş geleceğine, canını sıkacak haberler duyacağına, moralini bozacağına ve üzeceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya bazı sağlık sorunları yaşanacağına, malını kaybetmeye, kredi borcuna girmeye, eve haciz gelmesine, işini kaybetmeye işaret etmektedir. Rüyada aşure gören kimsenin kulağına kendisi hakkında istemediği sözler duyacağına ve dostunu düşmanını ayıracağına işaret etmektedir. Rüyada aşure gören kimsenin üst üste işlerinin rast gitmeyeceğine, kötü haberlere, kıskanılan bir kimse olup insanların gözüne battığına işaret etmektedir.

Rüyada Aşure Kazanında Aşure Piştiğini Görmek

Rüyada aşure kazanında aşure piştiğini gören kimsenin, aşure pişirdiğini gören kimsenin göze gelmemek için, nazarlardan korunmasına işaret etmektedir.

Rüyada aşure yiyen kimsenin hayırlı bir işe dahil olacağına, içinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulmasına, hasta ise sağlığına kavuşmasına, borçlu ise borcunu ödeyebilecek duruma geleceğine, öğrenci ise ve beklediği bir haber var ise habere sevineceğine işaret etmektedir. Bu rüya kısmet manasına da gelmektedir, rüyasında aşure yiyen kimsenin kısmeti açılır, hayırlı bir iş bulur şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Aşure Dağıtırken Görmek

Rüyada aşure dağıtan kimsenin bir hayır işine gireceğine, insanlara faydası olacağına, olumlu sözler duymaya, bol rızık ve nimet elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Aşure Pişirdiğini Görmek

Rüyada aşure pişirdiğini gören kimsenin de hayır işine gireceğine, bir düğün ya da mevlütte yemek işine yardım edeceğine, sevdiği kimselerin menfaati için çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyasında aşureyi bir başkasının pişirdiğini gören, onu izleyen kimsenin ise bolluk ve bereket sahibi olacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, darlık yaşamayacağına, mertebesinin yükseleceğine işaret etmektedir. Rüyada aşure görmek dini açıdan mertebesinin yükseleceğine, dualarının kabul olacağına, isteğinin gerçekleşeceğine, Allah’ın ona yardım edeceğine, ibadetlerinin devamına işaret etmektedir. Rüyasında aşure yiyen kimsenin daha önceden bir adağının olduğuna, bu adağının zamanının geldiğine işaret eden uyarıcı nitelikte bir rüyadır. Başka birinin göz önünde aşure yediğini gören kimsenin bir adakta bulunacağına ve bu adağı için duasının kabul edilip en yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sıcak Aşure Görmek

Rüyada sıcak aşure gören, dumanının tüttüğünü gören kimsenin evine misafir geleceğine, bu misafirin hayırlı haberlerle geleceğine, çok sevinileceğine işaret etmektedir. Rüyasında aşure dağıtan, yiyen kimsenin uzun süredir görmediği aile fertlerini ziyaret edeceğine işaret etmektedir. Bu rüya büyük bir kazanç elde edileceğine, maaşına zam alacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Soğuk Aşure Görmek

Rüyasında soğuk aşure gören kimsenin kendi yaşıtı bir akrabası ile ilgili haber duyacağına, bir iş için geç kaldığına işaret etmektedir.

Rüyada Aşure Üstünde Nar Görmek

Rüyada aşure üstünde nar görmek rüya kışın görüldü ise iyidir, kısmet açıklığı ve helal kazanç manasına gelmektedir. Fakat ekşi nar ise bu durumda haram kazanç peşine düşmeye işaret etmektedir.

Rüyada aşure zamanı dışında aşure yaptığını ve dağıttığını gören kimsenin kötü haber alacağına, zamansız bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada aşure görülmesi ve yenilmesi, bir kimsenin rüyasında komşularına eşine dostuna aşure dağıttığını gören kimsenin devlet ile sıkıntı yaşayacağına, para cezası alacağına, tazminat kararının verilmesine, zarar görmesine işaret etmektedir.

Rüyad Aşure İçinde Nohut Görmek

Rüyada aşure içinde nohut görmek iyi haber alacağına, zorlukla kazanılan paraya, bazen de kedere ve üzüntü duymaya, kafasının yorulmasına, ruhi bunalıma işaret etmektedir.

Rüyada aşure içinde incir gören ve onu yiyen kimsenin kısmetinin açılacağına, başından bir aşk geçeceğine, hayra ve selamete, kurtlu ve bozuk incir görüp döken kimsenin ise dedikodu duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Bir Yerden Paket Halinde Aşure Aldığını Görmek

Rüyada bir yerden paket halinde aşure aldığını gören kimse çok büyük bir sevinç yaşar, gam ve kederden kurtulur, fakir doyurur, erzak yardımı yapar şeklinde tabir edilir.

Rüyada yediği aşurenin üstünde badem gören kimse temiz rızık elde edeceğine tabir edilir. Rüyasında aşurede fıstık gören rüya sahibi kimsenin eline para geçeceğine, sağlıklı bir ömür yaşayacağına, masa başında bir işe alınacağına, gelirinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyasında Muharrem ayında aşure dağıttığını gören rüya sahibi kimsenin çok mübarek olduğuna, hayırlı günler geçireceğine, güzel ve müjdeli haberler alacağına Allah katında mertebesinin yükseleceğine işaret eden güzel bir rüya olarak tabir edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir