Rüyada Astronot görmek

Rüyada Astronot görmek

Rüyada astronot görmek yeni bir işe başlamaya, rüya sahibinin aklının beş karış havada olduğuna, kıymeti bilinmeyen malların kaybedilip kıymetinin bilineceğine, kıtlık yaşayıp mallarının kıymetinin anlaşılacağına, parayı har vurup harman savurmaya, maddi ihtiyaçların artmasına işaret etmektedir.

Rüyada Astronot Olduğunu Görmek

Rüyada astronot olduğunu gören kimsenin istediği bir dileği, isteği kabul edilecek şeklinde tabir edilmektedir. Bazen de bu rüya yeni bir konuda, yeni bir alanda rüya sahibinin bir maceraya atılacağına ve bundan zevk alacağına, zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyasında astronot olup mekiğe binen kimse iş yerinde terfi alıp yükselecek manasına gelmektedir. Rüyada astronot olmak ise iş ya da okul yaşamında rüya sahibinin hırs sahibi olmasına, başarma güdüsüne, arzu ve istekleri için çok çalışmasına, yükselme isteği ve çabasına tabir edilmektedir.

Rüyada Astronot Olup Uzay Boşluğuna Gittiğini Görmek

Rüyada astronot olup uzay boşluğuna giden kimsenin duygusal manada eksiklikler yaşayıp yalnız kalmak istemesine işaret etmektedir.

Rüyada Astronot Olup Marsa Gittiğini Görmek

Rüyasında astronot olup marsa gittiğini gören kimsenin kendisine zarar vermek istediği insanlar olduğuna, sahte arkadaşlıklara sahip olmaya, kötü insanların rüya sahibinin canını sıkacağına, çile çekmeye, korku ve kan dökülmesine, bir devletin ordusuna, savaş yapan bir hükümdara, bazen de modern yaşamda polis ile girilecek bir münasebete tabir edilmektedir.

Rüyada astronot olmak bazı durumlara göre de tecrübe edinmeye ancak bu tecrübeleri gizlemeye, tecrübeleri ile çevresindeki bir kimsenin hata yapmasını engellemeye çalışmaya işaret etmektedir.

Rüyada Astronot Olup Uzayda Dolaştığını Görmek

Rüyada astronot olup uzayda dolaştığını gören kimsenin bilmediği bir haber öğreneceğine, rüyayı gören kimseye insanların güveninin, itimadının artacağına, rüyayı görenin hikmet sahibi olacağına, yaşayacağı olaylar ile olgunlaşacağına, yeni olaylara şahit olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında astronot olup da bir uzay mekiğinde ya da uçan dairede olduğunu gören kimsenin yıldızlara ulaştığını görmesi ise hedeflerini belirlediğine ve hedefleri için çok çalışacağına işaret etmektedir. Bazen de bu rüya olumsuz olarak şu şekilde tabir edilir; rüya sahibinin çok fazla hayal kurduğuna, olmayacak işler peşinde koştuğuna, vaktini değersiz konulara harcadığına, dinden uzaklaşıp dünya hayatı ile haşır neşir olduğuna, her hususta istediği ya da hayal ettiği şeylerin şuan gerçekleşme ihtimalinin olmadığına, olmayacak şeylerin hayalini kurduğuna tabir edilmektedir.

Rüyada Astronot Kıyafeti Giydiğini Görmek

Rüyada astronot kıyafeti giydiğini gören kimsenin olumlu tabir edildiğinde mertebesinin yükseleceğine, halk arasında gözde kimse olup dikkat çekeceğine, ailesine hayırlı ve vatanı için çalışan bir kimse olacağına, rüya sahibinin bilime merak salıp ilim öğrenmek için şehir değiştireceğine, zahmetli bir işten alnının akı ile çıkıp başarısını ailesi ile kutlayacağına, şatafatlı bir düğüne hazırlık yapmaya, istenen bir kıyafeti almaya, kendini koruma ve güvence altına alacağı bir iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada astronot kıyafeti giyen kimsenin olumsuz tabir olarak bakıldığında; bir derdinin olacağına, kahır çekeceğine, annesi ya da babası ile tartışacağına ve üzüleceğine ve onları üzeceğine, sır tutamayan bir kimseye, dünyada rahatının bozulacağına, kum dökeceğine ya da bir hastalık duyacağına, kardeşine zarar verebileceğine, bir kavgaya dahil olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Astronot Olup Uzayda Kaybolduğunu Görmek

Rüyada astronot olup uzayda kaybolduğunu gören kimsenin bilmediği bir semtte kaybolup yolunu zor bulacağına, devlet ile ilgili bir atama bekliyor ise bilmediği bir memlekete gönderileceğine, dini inancını bozacak ya da yıpratacak bir arkadaş ile tanışıp yoldan çıkmaya, yakın zamanda bir yolculuğa gidip çok yorulacağına ve çok fazla eşya ile geri döneceğine tabir edilmektedir.

Rüyada astronot olup yıldızlar arası gezinti yapan kimsenin çalışacağı işin yolculuk gerektiren bir iş olacağına, devamlı seyahat edip yeni diyarlar göreceğine işaret etmektedir. Bazen de bu rüya kötü kalpli bir kimse tarafından iftiraya uğrayıp bulunduğu çevreden bir süre uzaklara gideceğine tabir edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir