Rüyada Asfalt görmek

Rüyada Asfalt görmek

Rüyada asfalt görmek yapacağınız her türlü işte olumlu sonuçlar alacağınıza, işlerin sorunsuz bir şekilde ilerleyeceğine ve kazancınızda iyi derecede bir atış sağlayacağınıza delâlet eder.

Rüyada asfalt bir yol üzerinde yürüdüğünüzü görmek meşgul olduğunuz işlerde disiplinle ve düzenle çalıştığınıza, işlerinizi düzgün yapabilmek için gayret ettiğinize ve üstlendiğiniz işleri hakkıyla yaptığınıza işaret eder.

Rüyada asfalt bir yol üzerinde koştuğunu görmek bitirmeniz gereken birçok işiniz olduğuna, işlerinize kendinizi kaptırıp sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine ve verimli bir düzende çalıştığınız zaman her şeyin yolunda gideceğine delâlet eder.

Rüyada bir yola asfalt döküldüğünü görmek iş hayatınızda sizden daha fazla iş beklendiğine ve patronunuz tarafından bu yönde bir uyarı göreceğinize işaret eder.

Rüyada yeni asfalt dökülmüş bir yolda asfalta battığınızı görmek hayatınızdaki karışıklıklara, kafanızı meşgul eden sorunlara, işlerin yolunda gitmeyişine ve hayatınızı iyi bir düzene sokmak için çeşitli hareketlerde bulunmanız gerektiğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir