Rüyada Armut görmek

Rüyada Armut görmek

Rüyada tatlı bir meyve olarak armut görmek rızka, helal paraya, maneviyatın artmasına, yakın zamanda gidilecek bir yolculuğa, mutluluğa, dini açıdan huzur duymaya, mal ve mülk elde etmeye, tatlı dilli bir arkadaş edinmeye, yaşanacak güzel günlere, hayırlı ve güzel bir haber almaya ve çok sevinmeye, sağlıklı bir ömüre işaret etmektedir.

Rüyada Armut Yediğini Görmek

Rüyada armut yediğini gören rüya sahibi kimsenin uzaktan bir akrabası kendisini ziyarete geleceğine, mutlu bir haber alacağına delalet etmektedir. Rüyada armut yediğini gören kimsenin bu rüyası armudun olgunlaştığı bir döneme denk geliyor ise yani mevsiminde yediğini gördüyse bu iyiye işaret eder, sağlıklı olan rüya sahibinin sağlığının daha iyi olacağına; sağlığı bozuk olan kimsenin ise yakın zamanda iyileşeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında zamanında olmamış bir armut yediğini gören kimse için ise bu rüya pek hayırlı sayılmaz, sıkıntı ve sorunlara, fırsatların elden kaçmasına işaret etmektedir. Rüyasında armut yediğini gören kimse bekar bir kız ise kısa zamanda evleneceğine tabir edilir.

Rüyada Armudu İştahlı Bir Şekilde Yediğini Görmek

Rüyasında armudu iştahlı bir şekilde yiyen kimse için o yılının bollukla geçeceğine delalet etmektedir, rızkının artacağına, elinin bollaşacağına ve malını mülkünü yiyeceğini etrafı ile fakir fukara ile paylaşacağına işaret etmektedir, bu rüya aynı zamanda yine uzaktan gelebilecek bir habere delalet eder.

Rüyasında ham armut yediğini gören kimsenin henüz gerçekleşmesi muhtemel olmayan bir iş için acele etmekte olduğuna, zamanı gelince işin gerçekleşeceğine ve sabırlı olması gerektiğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyasında sağlam, temiz ve çürük olmayan bir armudu yediğini gören rüya sahibi için bu rüya ferah bir hayata, arkadaş çevresi ve ailesi ile yaşayacağı güzel günlere, mutluluğa işaret etmektedir.

Rüyasında bir armudu eline alıp yediğini gören ancak armudun çürük olduğunu gören kimsenin zamansız bir borç altına gireceğine fakat aileden bir kimsenin yardımı ile bu borcu aşacağına ve kurtulacağına delalet etmektedir. Bazen de bu rüyayı gören kimse armudun tamamını bitirdiğini gördü ise borcunu kendi başına ödemeye çalışacağına ancak çok zorluk yaşayıp sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyasında bir tabağın içinde armudun yavaş yavaş çürüdüğünü gören kimsenin sanılanın aksine hayatta karşısına çıkan problemlerin zaman ile düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyasında armudu pazardan ya da marketten kilo ile aldığını gören kimsenin yakın zamanda bir yolculuk yapacağına tabir edilir.

Rüyada aldığı armutları taşıyamadığını gören kimsenin kendisine verilen bir sorumluluğu yerine getiremeyeceğine, bu sorumluluğu devredecek birilerini arayacağına ve aile içinden bir kimsenin sorumluluğu üstlenip işi tamamlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Armudu Çöpe Attığını Görmek

Rüyasında armudu çöpe attığını gören kimse sevgilisi ya da eşi ile münakaşa yaşar ve kalbi kırılır ancak bu kırıklık çok uzun sürmez ve mutlu bir sonuca bağlanır diye tabir edilir.

Rüyada Kurtlu Bir Armut Yediğini Görmek

Rüyada kurtlu bir armut yediğini gören kimse kendisine dost davranan bir kimse ile münakaşa eder, o kimsenin gerçek yüzünü görür diye tabir edilir. Armudu içten içe yiyen kurt aynı zamanda rüya sahibini kıskanan ve çekemeyen bir kimsenin varlığına dikkat çeker ve rüyayı gören kişinin temkinli olmasını gerektirir şeklinde yorumlanır.

Rüyasında ağaçta armutların sallandığını gören kimsenin çok istediği bir muradının vakti gelince gerçekleşeceğine, sabırlı olması gerektiğine işaret eder.

Rüyasında ağaçtan yere armut düştüğünü gören ve bu armutları toplayan kimsenin iffetsiz, namussuz bir kadın ile birlikte olacağına ve bu kadınının o kimseye zarar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada Düşen Armutları Sepete Topladığını Görmek

Rüyasında düşen armutları sepetlere topladığını gören kimse ise rızkını topluyor manasına gelmektedir. Bu rüya bazen de rüyayı görenin önyargılı biri olduğuna, önyargılı olduğu kimseleri daha iyi tanıması gerektiğine tabir edilir. Genel manada armutlu bir rüya gören kimsenin manevi hayatında huzuru yakalayacağına delalet edilmektedir.

Rüyada Armut Yetiştirdiğini Görmek

Rüyada armut yetiştirdiğini gören, armut ağacı diktiğini gören kimse kendi ailesinden olmayan birisinden bir hayır görür. Armut ağacı aynı zamanda servete tabir edilir.

Rüyada ağaca çıkmak ise zor bir işi rüyayı gören kimsenin başaracağına işaret etmektedir. Rüyasında ağacın ya da ağacın bir dalının kırıldığını gören kimsenin ise sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Armut Ağacı Görmek

Rüyasında armut ağacı gören kimse hamile bir bayan ise erkek bir çocuğunun olacağına delalet etmektedir. Bazı durumlarda ise rüyasında armut ağacı gören kimse hasta bir birey ise kötü bir tabirinin olduğuna, o hastanın ölümüne işaret etmektedir.

Rüyada armut yemek genel olarak kısmete delalet etmektedir, çok istediği halde armudu yiyemeyen kişinin kısmetini kaçıracağına ve buna üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Armut Sattığını Görmek

Rüyada armut sattığını gören kimse öğrenci ise okul hayatı ile alakalı, çalışan kimse ise iş hayatı ile alakalı bir yolculuğunun sıkıntı yaratacağına ve ya iptal olacağına ancak bu duruma üzülmemesi gerektiğine işaret etmektedir. Bazı durumlarda armut satmak aile içinden bir yakınının son anda belli olan bir iş ya da sorumluluğu üstleneceğine ve bu sebep ile bir yolculuğa çıkacağına, çok uzun bir yol kat etmesi gerektiğine, bu yolculuğun herkesin çıkarları için hayırlı olduğuna ve rüyayı gören kimsenin de bundan mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında bir armudu yıkamadan yediğini gören kimse şiddetli bir kavga içinde bulunur ve sorunlar patlak verir şeklinde tabir edilir. Armudu yıkayarak yiyen kimsenin ise bir tartışma olacağına ancak bu tartışmaya kendisinin katılmayacağına, kenara çekileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Bir Ağaçtan Armut Topladığını Görmek

Rüyasında bir ağaçtan armut topladığını gören ve topladığı bu armutlardan reçel yaptığını gören kimsenin bekar ise yakın zamanda bir kısmetinin çıkacağına ve görücü usulü ile de olsa bir evlilik yapacağına ve bu işin çok güzel olacağına, tatlı bir evliliğinin olacağına işaret etmektedir. bu rüyayı gören kimse evli ise eşi ve çocukları ile çok mutlu, muhabbet dolu bir yuvasının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada armut pişirdiğini gören kimsenin yeniliklerle dolu bir yaşamının olacağına ve evinin neşe dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada armutları bir çeşmenin altında yıkayan ve yiyen kimse hayırlı bir haber alır, bir isteği gerçekleşir, evliliğe şahit olur şeklinde tabir edilir.

Rüyasında armut ağacına bakan kimsenin hayırlı evlatlarının olacağına, zafer kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada armut kırmızı ya da yeşil olmuş tatlı bir armut yediğini gören kimsenin ise helal para kazanacağına, altın ya da altın değerinde bir mal elde edeceğine, ticaret ile uğraşıyor ise kar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sarı renkli armut yediğini gören kimsenin ise hastalık ve dert ile muhatap olacağına, bazen de üzüntü ve kedere işaret etmektedir.

Rüyada iri ve büyük, sulu bir armut görmek hayırlı bir eşe delalet etmektedir.

Rüyada armut soyduğunu gören kimsenin ufak çaplı bir bunalımı olacağına yorumlanır.

Rüyasında bir armudu fırlatıp attığını gören kimsenin istemediği bir haber duyacağına fakat buna kulak asmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir ağaçtan poşetler dolusu armut topladığını ve evine götürdüğünü gören kimsenin bir mirasa konacağına, ortak olacağına işaret etmektedir.

Rüyasında ekşi ya da mayhoş bir tatta armut yediğini gören kimsenin ise kısa süreli bir gözyaşının olacağına işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir