Rüyada Anten görmek

Rüyada Anten görmek

Rüyada anten görmek haberleşmenin önemine, rüya sahibinin insanlarla kurduğu iletişime ya da ailesi ile ilgili bağlara, rüya sahibinin çevresinin genişliğine işaret etmektedir. Rüyada anten gören rüya sahibinin uzaktan bir haber alacağına, uzaktan gelen bir misafirin evini ziyaret edeceğine, uzun süredir görmediği bir arkadaşını görüp hasret gidereceğine, başvurduğu bir işten telefon geleceğine ve sevinçli bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada Evin Çatısında Anten Kurarken Görmek

Rüyasında evinin çatısında anten kuran ya da düzelten kimsenin memleketinden bir haber, bir telefon bekleyeceğine, evine faydalı bir işe girişeceğine, yeni bir telefon alacağına işaret etmektedir.

Rüyada anten gören rüya sahibi çok uzun zamandır beklediği ve artık umudunun tükendiği anda bir dostundan müjdeli haberi alacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kimse bir öğrenci ise eğitimi için güzel bir teklif sunulacağına ve bunu yurtdışında bir kimse ile görüşerek halledeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir antenin alınması ya da satılması rüya sahibinin çevresindeki insanlar tarafından konuşulduğuna, dedikodusunun yapıldığına, kısa sürede konuşulanların rüya sahibinin kulağına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyasına çanak anten, uydu anteni ya da büyük boyutlu antenler gören rüya sahibinin yaşadığı yer ve ülke ile ilgili şaşıracağı, önemli gelişmelerin olduğuna, televizyondan bu gelişmeleri dinleyeceğine ve çok şaşıracağına işaret etmektedir. Bu rüya bir liderin değişeceğine ya da ülkeye gelecek bir göç dalgasının haberi olacağına da yorumlanır.

Rüyada anten görmek genelde uzaktan bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada anten kurduğunu gören ya da bağladığını gören rüya sahibinin çevresinden ya da ailesinden birine karşı bir söz verdiğine ve bu sözü yerine getirip itibar sahibi olacağına, mutlu bir haber duyacağına, kazancı iyi olan bir işe dahil edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Anten Kablosu Görmek

Rüyada anten kablosu gören kimse beklemediği bir kimseden yardım alacak ve zor durumda kaldığı anda bundan kurtularak minnettar kalacaktır. Rüyada anten kablosu görmek bazen de rüya sahibinin başkalarına yardım eli uzatacağına, kablonun uzunluğu kadar meşakkat içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Anten Ayarladığını Görmek

Rüyada anten ayarladığını gören kimsenin bir işini gerçekleştirmek için hatırı sayılır birinden yardım dileyeceğine, bu kimsenin işin hallolması için araya gireceğine ve sayesinde güzel haberler alınacağına, rüyayı görenin mutlu olacağına tabir edilir. Bazen de bu rüya zarara uğrayacağını düşündüğü bir işte rüya sahibinin büyük bir atak yaparak başarıya ulaşacağına ve sonuca kendinin de çok şaşıracağına delalet etmektedir.

Rüyada Anten Kırdığını Görmek

Rüyada anten kırdığını gören rüya sahibi bir kimsenin kalbini kıracağına ve bundan üzüntü duyup özür dileyeceğine işaret etmektedir. Bazen de bu rüyayı gören kimsenin zor bir anında hiçbir iletişim cihazı bulamayacağına, zor durumunu kimseye haber veremeyeceğine ve derin üzüntü duyacağına işaret etmektedir.

Rüyada Antenin Kırıldığını Görmek

Rüyada antenin kırıldığını gören kimse dostu ile bağlarını koparır ve ondan haber almamak için herkesi tembihler.

Rüyada Bozuk Anten Görmek

Rüyada bozuk anten gören rüya sahibinin uzun yıllar yaşadığı yeri terk edip farklı bir çevreye gireceğine ve yaşamını orada devam ettirip geri dönmeyeceğine işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda rüyayı görenin çok yakın biri ile arasında büyük bir tartışma olacağına, işin polis boyutuna varacağına ve birbirlerinden şikayetçi olacaklarına, olayın mahkemeye taşınacağına işaret etmektedir.

Rüyada anten görmek rüyayı gören kimsenin bir bilinçaltı rüyası olabilir, buna göre bu kimse aile ile ilişkilerinde sıkıntı yaşıyor olabilir ya da aile ilişkileri çok iyi olabilir. Bu durumda da aile bağlarını gösteren anten kablosu ya da telini rüyasında görerek onlarla yaşadığı problemlerden kaçamadığı şeklinde tabir edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir