Rüyada Aktar Görmek

Rüyada Aktar Görmek

Rüyada aktar görmek hayra, berekete, şifaya ve huzura kavuşmaya delâlet eder. Rüyada bir aktara gittiğini ve alışveriş yaptığını görmek sıkıntılardan kurtulmaya, dert ve üzüntülerden uzaklaşmaya, hastalıkların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada bir aktar ile sohbet ettiğini görmek cömert bir kişiliğe, yardımsever olmaya ve vakti güzel işler için kullanmaya delâlet eder.

Rüyada bir aktar ile arkadaş olduğunu görmek hayırlı bir iş ortaklığına gireceğinize ve sağladığınız kazançla etrafınızdaki kişilere de faydalı olacağınıza işaret eder. Rüyada kendinizi aktar olarak görmek kişiliğinizle ve yaptığınız işlerle insanlar arasında saygı göreceğinize, övüleceğinize ve adınızı iyilikle duyuracağınıza işaret eder.

Rüyada aktar olduğunu ve mal sattığını görmek aile hayatında sağlığa, rahatlığa ve mutluluğa delâlet eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada aktar görmek ilim ve hidayete, rüyada aktar olduğunu ve insanlara farklı, karışık şeyler sattığını görmek verilen sözleri yerine getirmemeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir