Rüyada Akasya görmek

Rüyada Akasya görmek

Rüyada akasya görmek rüyayı gören kimse için zarafete, inceliğe, naifliğe, yaşanan sıkıntıların sona ermesine, iyi bir habere, hoşgörülü bir eşe, bir muradının gerçekleşeceğine, iyi niyete, terfi elde etmeye, mutluluğa, hayırlı bir evlada, yardım almaya, ümit dolu bir geleceğe, girilen bir sınavda ya da mülakatta başarılı olunacağına, işe, temiz rızka, helal para kazanmak için girişilecek bir işe hayırlı bir kısmete işaret etmektedir.

Rüyasında akasya çiçeği görülmesi rüya sahibinin gösterişli bir yaşam hevesi olduğuna, mal ve mülk edinmek için çaba harcayacağına delalet etmektedir. Bazen de bu rüya abartılı bir komşuya, dedikodu seven bir akrabaya, abartmayı sevmeye, olduğundan farklı tavırlar sergilemeye ve toplumda yer edinmeye çalışan bir kimseye delalet etmektedir. Başka bir tabire göre ise akasya görmek; sıkıntılı ve üzüntülü günlerin son bulmasına ve mutluluğa işaret eder.

Rüyasında akasya çiçeğini dalından koparmak elde edilecek bir murada, hayra ve berekete işaret eder. Akasya çiçeğini yediğini gören kimse kendi elde ettiği bir başarıyı başkaları ile paylaşır, mütevazı tavırlar sergiler, tevazu ile insanların gönlünü kazanır. Akasya bazen de yüksek makamdaki kişilerle dostlukların kurulacağına, bundan fayda sağlanacağına işaret eder. 

Rüyada açmış akasya çiçeği görüp toplamak, koklamak isteklerin yerine gelmesi için bir sürü fırsatın rüya sahibinin eline geçeceğine, isteklerinin yerine geleceğine işaret eder. Bu rüya müjdeli bir haber olarak da tabir edilir fakat bu müjdeli haberin gerçekleşmesi için fırsatların oluşmasının bekleneceğine, olumlu yanıtlar alındıktan sonra rüya sahibine müjdenin verileceğine işaret eder.

Rüyada akasya koklamak aynı zamanda dedikoduya da tabir edilmektedir, yasak bir ilişki yaşayarak bu ilişkiyi kimseden gizlememeye, etrafa duyulmasına ve hakkında haberler çıkmasına tabir edilmektedir.”

Rüyada akasya ağacı görmek

Rüya sahibi kendisine sıkıntı ettiği, üzüldüğü ya da kafasına taktığı konulara gereğinden fazla ehemmiyet veriyor demektir, bu sebeple de farkında olmadan da olsa epey boşa vakit harcar şeklinde tabir edilir.

Rüyada akasya ağacının dibinde oturduğunu görmek

Rüyayı gören kimse başladığı bir işte başarılı olacak ve insanların önünde yüksek mevkilere gelecektir, bu ağacın dibinde gölgesinde feraha erecek ve sıkıntılarından kurtulacaktır.

Rüyada akasya ağacının dibinde piknik yaptığını görmek

Rüyayı gören kimsenin ailesi ile güzel vakit geçireceğine ve mutlu olacağına tabir edilir. Rüyasında akasya ağacının dibinde serinlediğini gören kimse parasal destek alarak rahata ereceğine tabir edilir.

Rüyasında akasya ağacının kesildiğini gören rüya sahibinin ise beklediği yerden umduğu umutları kesilir, elde etmek istediği para gelmez, çabaları boşa çıkar ve yıkılır diye tabir edilir. Ancak bu hezimet çok uzun sürmez, rüya sahibi kendini toparlar manasında yorumlanır.

Rüyasında akasya ağacına çıktığını görmek, tırmandığını gören rüya sahibi kültürel düzeyi, entelektüel seviyesi yüksek kimselerle muhatap olur, durumu kendinden yüksek makamdaki kimseler ile bir cemiyette bulunur ve onlardan feyz alır, bu insanların kendisine yararı dokunur ve isteklerini gerçekleştirir şeklinde tabir edilir.

Rüyasında akasya dikmek, dikmek için toprak eşmek yeni umutlara, hayatındaki bir sürü şeyin değişeceğine, yeniliklere açık kimseye, başvurduğu bir işe alınacağına ya da olumlu bir dönüş alınacağına işaret eder. Bazen de bu rüya bilinçaltındaki kötü olguların toprağa gömülmesi manasına da gelmektedir. Akasya diktiğini gören kimsenin girdiği ortamda dikkat çekeceği de tabir edilir.

Akasya çiçeklerinden buketler yaptığını görmek, rüyayı gören kimse için bu rüya çok hayırlıdır, bekâr kimseler için evliliğe; evliler için ikiz ya da üçüz çocuklarının olacağına işaret eden hayırlı bir rüyadır.

Çürümüş akasya çiçeği görmek ise pek hayra yorulmaz, umulan bir işten beklenen sonucun alınamayacağına ve bundan dolayı üzüntü duyulacağına, arkadaş kaybına, kötü kimse ile tartışmaya girileceğine işaret eder.

Rüyasında mor akasya görmek rüya sahibinin beklediği yerden eline para geçer ve eli bollaşır, rahata erer. Rüyada beyaz akasya ise murat anlamına gelir, sonucu beklenen bir işin, sınavın vs. sonucu istediği gibi gelir ve yolu açılır. Rüyasında pembe akasya gören kimsenin ise hayal aleminde yaşadığına yorumlanır, gerçekten uzak bir hayal dünyasında yaşamaya ve gerçeği görmemeye bu sebeple zarar uğrayacağına, gözünü açması gerektiğine işaret eder.

Rüyasında akasya ağacının yandığını görmek, gören kimse için bir kayıp yaşar ve bundan derin üzüntü duyar, sonucunu olumlu beklediği bir iş yıkılır; nişanlı bir bekâr ise nişanı bozulur, evli ise boşanır ya da aile ile sorunlar yaşar ve üzülür; insanlarla arası açılır, komşusu ile kavgaya tutuşur, eşiyle tartışır şeklinde tabir edilir.

Akasya ağacının çiçeklerinden arının bal yaptığını görmek, rüya sahibinin bu rüyası çok hayırlıdır, evine bereket gelir, beklemediği bir yerden para gelir, sevindirici bir haber alır şeklinde tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir