Rüyada Ajanda görmek

Rüyada Ajanda görmek

Rüyada ajanda görmek işleri düzene sokmaya ve iş sebebiyle seyahate çıkmaya delâlet eder. Eğer rüyasında ajanda gören kişi işsizse ve iş arıyorsa uzun süre devam edecek bir işe başlayacağına işaret eder.

Rüyada yeni ve hiç kullanılmamış bir ajanda görmek iş hayatınızda yeni başlangıçlara ve size umut verecek gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada kullanılmış, içi yazılarla ve notlarla dolu bir ajanda görmek şimdiye kadar yaptığınız çalışmaların sonucunu görme vaktinin geldiğine ve iş ya da eğitim hayatınızda yeni bir dönem başlayacağına delâlet eder.

Rüyada eskimiş, yırtılmış, parçalanmış vs. ajanda görmek meşgul olduğunuz işte çok çalışacağınıza, yorulacağınıza ve işinizin hakkını vererek yapacağınıza işaret eder.

Rüyada ajanda satın aldığını görmek işinizle ilgili seyahatlere çıkacağınıza ve gittiğiniz yerlerde yeni iş bağlantıları kuracağınıza delâlet eder.

Rüyada ajandaya bir şeyler yazdığını görmek işiniz konusunda yeni fikirler geliştireceğinize ve bazı projeler üzerinde çalışmalar yapacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir