Rüyada Ahdetmek görmek

Rüyada bir şey için ahdettiğini görmek işlerinizi yaparken azimli ve gayretli olacağınıza, kararlı bir şekilde hareket edeceğinize ve yolunuzdan dönmeyeceğinize delâlet eder.

Rüyada iyilik yapmak için ahdettiğini görmek dinî konularda sağlamlığa ve kuvvetli bir inanca işaret eder. Rüyada kötülük yapmak için ahdettiğini görmek işlediğiniz günahların çok olduğuna, ibadete yönelerek bolca tövbe etmeniz gerektiğine ve hayırlı işlerle ilgilenmenizin menfaatinize olacağına delâlet eder.

Rüyada ahdettiğiniz bir şeyi yerine getirdiğinizi görmek çaba sarfettiğiniz takdirde hedeflerinize ulaşacağınıza ve birçok isteğinizi gerçekleştireceğinize işaret eder. Rüyada ahdettiğini ve o hususta uğraş verdiğini görmek istikrarlı ve çalışkan bir kişiliğe, zorluklar karşısında pes etmemeye ve idealist olmaya delâlet eder.

Rüyada kötü bir şey için ahdedip daha sonra vazgeçtiğini görmek merhamet sahibi bir kişi olduğunuza ve iyi niyetinizle olaylara yaklaştığınıza, iyiliğinizin karşılığını mutlaka göreceğinize ve gönül ferahlığıyla yaşayacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir