Rüyada Ağızlık görmek

Rüyada ağızlık görmek dostlarla buluşmaya, sevilen kişilerle beraber vakit geçirmeye ve muhabbete delâlet eder. Rüyada ağızlık kullandığını görmek samimi ilişkilere ve hayatta güvenilecek iyi arkadaşlara işaret eder.

Rüyada ağızlık yaptığını görmek insanların güvenini kazanmaya ve rüya sahibinin sevdiği insanlara karşı olan korumacı tutumuna işaret eder. Rüyada ağızlık satın aldığını görmek uzak kaldığınız ve özlediğiniz kişilerle bir araya geleceğinize ve güzel vakit geçireceğinize delâlet eder.

Rüyada ağızlık sattığını görmek arkadaşlarınızı ziyaret edeceğinize ve keyif alacağınız sohbetler edeceğinize işaret eder.

Rüyada çok sayıda ve çeşitli ağızlıklar görmek sosyal ilişkilerinize, insanlarla uyumlu oluşunuza ve dostlarınız arasında aranan bir kişi olduğunuza delâlet eder. Rüyada kırık, bozuk vs. ağızlık görmek kötü ve gereksiz sözlere işaret eder.

Bir başka rivayete göre rüyada ağızlık görmek mücadele etmeye, rüyada ağızlık kullanarak tütün içtiğini görmek ise zorlukların üstesinden gelmeye ve kazanç sağlamaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir