Rüyada Ağız görmek

Rüyada ağız görmek; yaşama, tatlı dilli arkadaşa, bir işin iyi sonucuna, sağlığa, afiyete, hidayete ermeye, aile ile iyi geçime, muhabbete, bereket dolu bir yıla, devlet büyüğüne, eve, mala, kısmetinin artıp açılmasına, makama, çarşıya, yola gitmeye, dostane ilişkilere işarettir. Bazen de bu rüya ölüme, sapıklığa, yolundan sapmaya, tehlikeli birine işaret edebilir. Rüyasında ağız gören kimse için yeni bir çocuk olarak yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi hamile ise sorunsuz bir doğum yaşayacağına, sağlıklı olacağına işarettir.

Ağız başlangıç ve son olarak geçer, iyilik ve kötülüğün birleşimidir. Ağız görmek zikir, ilim, vaaz olarak tabir edilir. Büyük bir ağız iftiraya karşı rüya sahibinin kendini koruması gerektiğine; küçük bir ağız  sorunlar karşısında sabırlı olması gerektiğine; kilitli ağız kötü bir habere; açık ağız berekete; kapalı ağız bir günaha işaret etmektedir.

Rüyada Bir Ağız Kavgasına Şahit Olduğunu Görmek

Rüyasında bir ağız kavgasına şahit olan ya da kendi ağız dalaşına giren kimsenin isyana gittiğine, şiddetli geçimsizliğe de işaret etmektedir.

Rüyada Güzel Bir Ağzı ve Dudak Görmek

Güzel bir ağız ve dudak görmek hayırlı bir işe, bekarlar için kısmetinin açılmasına, güzel günlerin olacağına işarettir.

Rüyada Ağızda Bir Yara Çıktığını Görmek

Ağızda bir yara çıktığını gören rüya sahibi için bir işinin, özellikle devlet dairesindeki bir işin yolunda gitmeyeceğine, sorunlar çıkacağına, rüyayı görenin uzun çabalar sarf edeceğine işaret etmektedir.

Ağzını bir böceğin ısırdığını gören rüya sahibi yoldan çıkar, sapkınlığa bulaşır ve günah işler şeklinde tabir edilir.

Rüyasında ağzının olduğundan büyük olduğunu gören kimse sıkıntıya girecektir, ağzının olduğundan küçük olduğunu gören kimse ise tek bir sözü yüzünden sıkıntıya girecek fakat bunları atlatacaktır. Ağzında tatlı bir tat olduğunu rüyasında hisseden kimse için bereket dolu günler yakındır, eli bollaşır, malı mülkü artar, evine fazlasıyla rızık girer, maaşında artış olur, terfii alır.

Rüyada Ağzının ve Dudaklarının Sarktığını Görmek

Rüyasında ağzının ve dudaklarının sarktığını gören kimse de bir günaha girmiş, birinin arkasından konuşmuş ve vebalini almış demektir, bu rüya bir uyarı niteliğindedir, konuşmalarına dikkat etmesi gerekir diyerek yorumlanır.

Yine çirkin bir ağız görmek ise hayırsız işler peşinde olunduğuna, rüya sahibinin bunlardan vazgeçmesi gerektiğine yorumlanan uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyasında dilinin tutulduğunu, ağzını açamadığını ve konuşamadığını gören rüya sahibi gündemde olan bazı konular ile ilgili konuşmamalı, sessizliğini korumalıdır şeklinde yorumlanmaktadır.

Ağzının açık olduğunu ve kapatamadığını görmek ise bir konu üzerinde rüyayı görenin fazlaca fikir beyan ettiğini, ciddi ve sakin olması gerektiğini ve sessiz kalması gerektiğini işaret eder.

Ağzının salyalarına hakim olamadığını gören rüya sahibi için bir yakını ile ilgili ani bir haber duyacağına ve sevineceğine hatta kıskanabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada Ağzının Kapalı Olduğunu Görmek

Ağzının kapalı olduğunu görmek ağzı bozuk birine işarettir, bir kimsenin ağzının kapalı olduğunu gördüyse rüya sahibi, o kişiden uzak durmalıdır.

Rüyada Ağız Kenarı Görmek

Ağız kenarı görmek, ağzının kenarının yara olduğunu görmek yine tehlikeli insanların etrafınızda olduğuna, bir tehlikeye karışabileceğinize, olaylardan uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada Ağzının Koktuğunu Görmek

Ağzının güzel koktuğunu gören kimse güzel sözler söyler ve duyar, kötü koktuğunu gören kimse ise fena sözler, küfür ve kin dolu sözler söyler ya da duyar. Ağzına mühür vurmak ise dedikodudan uzak bir yaşantıya işarettir.

Ağzına gem vurduğunu gören rüya sahibi için bu oruç manasını taşır, rüya sahibi dindar biri ise iyi bir rüyadır ancak dini ile ilgilenmeyen bir kimse ise bu rüya uyarı mahiyetindedir.

Ağzının çürüdüğünü gören kimse bir zarara uğrar.

Rüyada Ağız Dolusu Yemek Yediğini Görmek

Rüyasında ağız dolusu yemek yemek, yedikleri ölçüsünde kısmetinin açılması şeklinde tabir edilir, ancak çok yiyip doymamak açgözlü birine yorumlanır.

Rüyasında ağzının çarpıldığını ve konuşamadığını görmek rüya sahibinin söylediği bir sözden ötürü başının derde gireceğine, bir felakete uğrayacağına delalet eder.

Ağzının yerinin değiştiğini gören kimse için bu rüya iyi yolda olmadığına işarettir. Rüyasında ağzının yok olduğunu gören rüya sahibi için evinin yokluğuna, kalbinin kıracak incitici bir söz duyacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına işarettir. Bazı durumlarda da bu rüya ölüm manası taşıyabilir.

Rüyasında çok konuştuğunu gören kimse işi için çok çalışır, işini çok sever, işinin kölesi gibi uzun zaman harcar şeklinde tabir edilir. Ağız bazen de güzel bir eşe tabir edilir, rüyasında ağzı güzel bir kadını dudaklarından öptüğünü gören bir erkek güzel, hayırlı ve mutlu bir evlilik yapacaktır. Hasta olan bir kimsenin rüyasında ağız görmesi ise o hastalıktan kısa sürede kurtulup sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Ağzında İlaç Olduğunu Görmek

Ağzında ilaç olduğunu gören rüya sahibinin dini konularda kurtuluşa ereceğine, yemek yediğini gören ise dünyada rahata ereceğine işaret etmektedir. Pis, kötü ya da hoş olmayan bir şeyi yemek, ağzında tutmak ise üzüntü manasındadır, ağzında acı ya da ekşi bir yiyecek olduğunu gören rüya sahibi geçim sıkıntısı yaşar, tatlı bir şeyler yediğini gören kimse için ise geçim sıkıntısı yaşamayacağı tabir olunur. Ağzında şerbet olduğunu gören rüya sahibi tatlı dili ile insanlarla iyi ilişkiler kurar, bu rüya bazen de zikir manasını taşımaktadır.

Rüyada Ağzından Kan Aktığını Görmek

Ağzından kan aktığını gören kimsenin bir günaha bulaşacağına işarettir. Ağzının yanında gamzesi olan biri ile görüşmek, konuşmak iyi sözler işitileceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir