Rüyada Ağa görmek

Rüyada Ağa görmek

Rüyada ağa görmek işlerde başarı kazanmaya, mevkide yükselmeye ve kazançta artışa işaret eder. Rüyada iyi kişilikli bir ağa görmek önemli bir kişi ile tanışmaya ve bu kişi tarafından hayır ve destek görmeye delâlet eder.

Rüyada kötü karakterde bir ağa görmek işlerin zor ve çetin oluşuna, aşılması gereken engel ve sıkıntılar olduğuna işaret eder.

Rüyada bir ağa ile arkadaş olduğunu görmek yapacağınız bir işbirliğinden kazançlı çıkacağınıza ve olumlu sonuçlar alacağınıza, gelecekte yolunuzun açık olacağına delâlet eder.

Rüyada bir ağa ile kavga, tartışma vs. içinde olduğunu görmek bir aile büyüğünüzden destek göreceğinize ve aile içinde güzel paylaşımlarda bulunulacağına işaret eder. Rüyada bir ağanın evinde misafir olduğunu görmek talihin açık olmasına, karşınıza çıkacak fırsatlara ve sürpriz gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada kendini ağa olarak görmek girişimde bulunmayı düşündüğünüz işler için uygun bir dönemde oluşunuza ve yapacağınız işlerde beklediğiniz sonuçları alacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir