Rüyada Afet görmek

Rüyada Afet görmek

Rüyada doğal afet olduğunu görmek ibadetten uzaklaşmaya, günaha girmeye ve yanlış eylemlerde bulunmaya delâlet eder. Eğer rüyanızda bir yerin afete uğradığını gördüyseniz sıkıntı ve sorunlara, işlerin yolunda gitmemesine işaret eder.

Rüyada doğal afet olduğunu ve bu afetten dolayı zarar gördüğünü görmek hatalı davranışlardan dönülmediği takdirde zarara uğranacağına ve rüya sahibinin selameti açısından davranışlarını düzeltmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada doğal afet olduğunu ve zarar görmeden atlattığını görmek etrafınızda size kötülüğü dokunabilecek insanlar olduğuna fakat sağduyulu davranarak kendinizi koruyacağınıza ve herhangi bir olumsuzluk yaşamayacağınıza delâlet eder.

Rüyada doğal afet meydana gelmiş bir yerde zarar görmüş insanlara yardım ettiğini görmek hayırlı ve iyilik içeren işlerde bulunacağınıza ve bu yolda emek vereceğinize işaret eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada doğal afetler olduğunu görmek hayatınızda önemli değişiklilkler ve yeni gelişmeler olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir