Rüyada Af dilemek görmek

Rüyada Af dilemek görmek

Rüyada af dilediğinizi görmek bir haksızlığa uğrayacağınıza ve bundan üzüntü duyacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda başka bir kişinin yaptığı hatalı bir davranıştan dolayı af dilediğini ve sizin de affettiğinizi gördüyseniz iyi ve temiz kalpli bir kişi olduğunuza, tüm insanlara sevgiyle yaklaştığınıza delâlet eder.

Rüyada Allah'tan af dilediğini görmek tövbe etmeye ve hayırlı amellerde bulunmaya işaret eder. Rüyada günahkâr bir kişi olduğunuzu ve Allah'tan af dilediğinizi gördüyseniz imanınızın kuvvetli olduğuna ve günah işlemekten korktuğunuza delâlet eder.

Rüyada size zarar veren, üzen, kızdıran vs. bir kişinin sizden af dilediğini görmek hayatınızla ilgili kişisel kararlar alacağınıza ve insanlarla olan ilişkilerinizi değerlendireceğinize, ilişkilerinizdeki bazı noktalar üzerinde duracağınıza ve bunların alacağınız kararlarda etkili olacağına delâlet eder.

Rüyada af dileyen birini görmek bir yakınınızın sıkıntı içinde olacağına, sıkıntısından kurtulmak için sizden yardım isteyeceğine ve beraberce çözüm arayışına gireceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir