Rüyada Adak görmek

Rüyada Adak görmek

Rüyada adak görmek, farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyanızda adağı gerçekleştirmek üzere bir kurban seçip alıyorsanız önceden vermiş olduğunuz sözleri gerçekleştireceğinize; eğer adağı ihtiyaç sahiplerine dağıtmıyorsanız gereğinden az zekat verdiğinize işarettir. Ayrıca adak almanız ise sonuçları iyi çıkacak bir işe girişmenize delalettir. 

Rüyanızda bir dilek için adak adamak, olumlu sonuçlanacak işlere girişilmesine, ve olumlu sonuçlanan bi dileğin sonucu adağını gerçekleştirmek yeni açılacak iş imkanlarına delalet eder.

Bir kişinin rüyasında adak görmesi şu şekilde de yorumlanabilir; adak gören kişi tövbe ederek günahlarından arınacak ve hayırlı işlere önayak olacak demektir. Rüyada bir istek için adak adamak, o dileğin gerçekleşmesi için yardıma ihtiyacınız olduğunun göstergesidir. Olumlu sonuçlanan dileklerde ise adak mutlaka yerine getirilmelidir.

Rüyasında adak olarak kesilen etten yediğini görmek biri hakkında ileri geri konuştuğunuza işarettir.

Rüyasında adak adadığını gören ve yerine getiremeyen kişinin bir akrabası yardıma muhtaç olabilir. Adak adayan kişi endişe ettiği konularda rahata kavuşur ve korkularından kurtulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir