Rüyada Ada görmek

Rüyada Ada görmek

Rüyada ada görmek, yakın çevreye ve yakın arkaşalara işaret eder.

Rüyada adayı denizin içinde kuş bakışı görmek ve deniz görmek, kendi sorunlarınıza uzaktan bakacağınıza onları çözmek için pek de bir şey yapamayacağınıza delalet eder.

Rüyada adada kendinizi gördüyseniz, sorunlarınızı çözmek için kollarınızı sıvayacağınıza ve ciddi bir savunmaya geçeceğinizi işaret eder.

Rüyada ada satın almak, maddi sorunlarınızın üstesinden geleceğinize ve aynı zamanda ailenize de destek olacağınıza işaret eder.

Ada sahillerinde yüzdüğünü görmek, sorunlarınıza önemsiz birer şey gibi yaklaşacağınıza ve onlarla eğleneceğinize delalettir.

Adada yüzen birini görmek, saygı duyduğunuz aile büyüklerinizin size vermiş olduğu nasihatler doğrultusunda bazı yenilikler yapacağınıza ve bu yeniliklerin sizin motivasyonunuzu artıracağına işaret eder.

Rüyada adada dolaşmak, kendi iç dünyanızda bir süre sükunu yakalacağınıza ve bu durumdan büyüyerek çıkacaksınız şeklinde rüya tabiri yapılır.

Rüyada adada dolaşan birini görmek, sizin için iyilik yapmaya çalışan sizi anlamaya çalışan birinin hayatınıza müdahil olacağına delalet eder.

Rüyada adaya gitmek, sahip olduğunuz paranızı veya bir malınızı akrabalarınızdan bir kimse ile paylaşacağınıza işarettir.

Issız adada kaldığını görmek, aile içinde yaşadığınız maddi konudaki tartışmaların elinize geçecek para sayesinde son bulacağına yorumlanır.

Bir adayı terk etmek; emin olmadığınız bir yolda ilerleyeceğinize işarettir.

Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her türlü hayırlı nimete, üzerinde insanların yaşadığı ada huzurlu ve sonu güzel olan hayata delalet eder.

Molla Cami Tabiri: Rüyada ada görmek, adada bulunmak veya adaya çıkmak, rüya sahibinin ummadığı bir yerde mirasa konacağına işaret eder.

Adaya gitmek istediğini fakat bir araç bulamadığını görmek, bir işe girmek veya bir iş istemek için başvuracağı kimseyi tanımadığına ve bu hususta zorlukla karşılaştığına delalet eder.

Adaya çıkmak, adadan bir şey almak, mirasa konmaya işarettir.

Kendisi tarafından adaya bir şey götürmek ise, veraset ilâmı almaya delâlet eder.

Rüyada bir adadan ayrıldığını görmek, malın zarara uğrayacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir