Rüyada Acur görmek

Rüyada Acur görmek

Rüyada acur görmek sevinç ve mutluluğa, insanlardan güzel sözler duymaya, yapmak istediğiniz iş için gereken sermayeyi temin etmeye işaret eder. Eğer rüyanızda acur yediğinizi gördüyseniz bekâr bir kişiyseniz evleneceğinize, bol ve bereketli rızka, maddi kazancınızın artmasına, kolay geçime delâlet eder.

Rüyada acur satın aldığını görmek düzenli bir hayat yaşamak istediğinize ve bunu sağlamak için çalıştığınıza işaret eder. Rüyada acur sattığını görmek meşgul olduğunuz işte üretkenlik ve yaratıcılığınızla başka insanlara faydanızın dokunacağına işaret eder.

Eğer rüyanızda acur yetiştirdiğinizi gördüyseniz çevrenizle kurduğunuz iletişimde ılımlı ve hoşgörülü olduğunuza, diğer insanları da bu yönde davranmaları için teşvik etmeye çalıştığınıza işaret eder.

Rüyada bozulmuş, çürümüş acur görmek beklemediğiniz bir kişiden işiteceğiniz sözler sebebiyle üzüleceğinize tabir olunur.

Eğer rüyanızda başka bir kişinin acur yediğini gördüyseniz bir arkadaşınızı güzel bir haber vererek sevindireceğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir