Rüyada Acıtmak Görmek

Rüyada Acıtmak Görmek

Rüyada vücudunuzda herhangi bir yeri acıttığınızı görmek etrafınızdaki kişilerle anlaşmazlıklara düşmeye, yanlış anlaşılmalara, kırıcı sözler duymaya ve tatsız muhabbetlere delâlet eder.

Rüyada bir yerinizi acıttığınızı ve çektiğiniz acının hemen geçtiğini görmek münakaşaların sona ereceğine, iletişimlerde uzlaşma sağlanacağına ve olayların tatlıya bağlanacağına işaret eder.

Rüyada bir kişinin vücudunda herhangi bir yerini acıttığınızı görmek iş hayatınızda ya da sosyal ilişkilerinizde hoşlanmadığınız kişilere ya da durumlara verdiğiniz tepkilere ve duyduğunuz rahatsızlığa delâlet eder.

Rüyada istemeden, yanlışlıkla vs. bir kişinin bir yerini acıttığınızı görmek etrafınızdaki kişilere sert tepkiler verebileceğinize ve tepkilerinizde ileriye giderek insanları rencide edebileceğinize, bu durumdan dolayı pişmanlık hissedebileceğinize işaret eder.

Rüyada kazayla bir yerinizi acıttığınızı ve ilaç, krem vs. sürdüğünü görmek sorunlar olan ilişkilerinizi düzeltme çabasına gireceğinize, bu yolda adımlar atacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir