Rüyada Açık Yer Görmek

Rüyada açık kapı görmek talihin açık olmasına, işsizlerin iş bulmasına, geçim derdi olanların maddi rahatlığa ermesine, hastaların sıhhatine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada açık pencere görmek gönlün ferahlamasına, huzur bulmaya ve rahata kavuşmaya delâlet eder. Rüyada bir ibadethanenin girişinin açık olduğunu görmek aksattığınız ibadetleri yerine getirmeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada açık bir yol görmek kısmetinizin açık olduğuna, hayatta istediğiniz şeylerin gerçekleşeceğine, işlerinizin sorunsuz bir şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada açık bir kitap görmek bir kişiden destek göreceğinize ve rahatlayacağınıza delâlet eder. Rüyada bir dolabın, çekmecenin vs. kapağının açık olduğunu görmek yakınlarınızla dertleşeceğinize ve edeceğiniz sohbetlere işaret eder. Rüyada açık kutu görmek sırların açığa çıkmasına delâlet eder.

Rüyada açık bir musluk görmek bereketli ve devamlı olan rızka, temiz ve güzel bir kişiliğe delâlet eder. Rüyada açık bir zarf görmek önemli bir haber alacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir