Rüyada Açığa alınmak görmek

Rüyada Açığa alınmak görmek

Rüyada iş hayatında açığa alındığını görmek işle ilgili konularda meydana gelecek yeniliklere ve değişimlere işaret eder.

Eğer rüyanızda mesleğinizi yaparken açığa alındığınızı ve işe başlama sürenizi beklediğinizi gördüyseniz işinizde değişiklik yapmak istediğinize ancak bazı güvensizlik ve tereddütlerinizin olduğuna, girişimlerde bulunursanız hayırlı sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Rüyada açığa alındığını ve bu karara itiraz ettiğini görmek iş hayatınızda yeni bir döneme gireceğinize, önünüze birçok kapının açılacağına ve sizin de doğru değerlendirmeler yaparak yol almanız gerektiğine delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir iş arkadaşınızın açığa alındığını gördüyseniz işsizseniz yakın zaman içinde iş bulacağınıza işaret eder.

Bir başka rivayete göre açığa alınmayı bekleyen bir kişinin rüyasında açığa alındığını görmesi iş hayatında başarılı olacağına ve emin adımlarla yolunda ilerleyeceğine, böyle bir beklentisi olmayan kişinin açığa alındığını görmesi ise iş hayatında rahat ve disiplinsiz oluşuna delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir