Rüyada Acente görmek

Rüyada Acente görmek

Rüyada acente görmek yapmayı düşündüğünüz iş için girişimlerde bulunacağınıza ve bu girişimlerden iyi sonuçlar alacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir acentede çalıştığınızı gördüyseniz uzun vadede çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza, rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada bir acente açtığınızı gördüyseniz iş hayatınızda yenilik ve değişimler olacağına, yeni anlaşmalar yapacağınıza ve iş çevrenizi genişleteceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda bir seyahat acentesine giderek bilet aldığınızı gördüyseniz bir iş kurma düşünceniz varsa gerekli işlemlere başlayacağınıza, prosedürleri bitirdikten sonra olumlu getirilerini kısa süre içinde almaya başlayacağınza delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada acente görmek hayatınızda bazı değişiklikler olacağına, acenteden bilet aldığını görmek ise kalbini kırdığınız bir insanın gönlünü almaya çalışacağınıza, evlilik çağına gelmiş çocuklarınız varsa güzel ve hayırlı kısmete, yeni bir aşk ilişkisi içindeyseniz sevgilinizi üzeceğinize ve aranızda bir kırgınlık olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir