Rüyada Acem Görmek

Rüyada Acem Görmek

Rüyada acem yani İranlı kişi görmek ticaretle uğraşmaya, ticaretten kazanç sağlamaya ve kazancı hayırlı işlerde kullanmaya işaret eder.

Eğer rüyanızda bir acem ile arkadaşlık ettiğinizi gördüyseniz yapacağınız işlerde ve ortaklık çalışmalarınızda doğru kararlar vereceğinize ve başarılı sonuçlar elde edeceğinize delâlet eder.

Rüyada kendinizi acem soyundan gelen biri olarak gördüyseniz hangi işle uğraşıyorsanız o alanda ilerleyerek üst mevkilere çıkacağınıza ve birçok kişiye de istihdam sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada İranlı bir kişi ya da şirketle ortak olarak çalıştığınızı gördüyseniz işinizde size cazip gelecek yeni teklifler alacağınıza, meslek hayatınızda sağlam bir yer edineceğinize ve görev alacağınız işleri başarıyla yapacağınıza tabir olunur.

Eğer rüyanızda bir İranlıdan acem halısı satın aldığınızı gördüyseniz okul veya iş hayatınızın yorucu temposundan biraz uzaklaşmak için kısa bir seyahate çıkacağınıza ya da uzak mesafelerde bulunan bir yakınınızın döneceğine ve size misafir olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir