Rüyada Açelya görmek

Rüyada Açelya görmek

Rüyada açelya görmek kısmete işarettir. Helal rızkı, bol nimeti gösterir. Ferahlık ve temizlik belirtisidir. Kişi rüyasında açelya çiçeğinin zamanında açtığını gördüyse sıkıntıları biter, dertleri son bulur.

Ormangülü de denen açelyanın mevsim dışında açtığının görülmesi kısa süreli basit sorunlara yorumlanabilir. Rüyada açelya çiçeklerinin olduğu bir saksı veya toprağı evinizin balkonunda ya da bahçenizde gördüyseniz hane dışından hanenize güzel söz, güzel bakış ve övgü olacak demektir.

Rüyada açelya çiçeklerinin olduğu bir ormanda ya da bir bahçede huzurlu bir şekilde yürüdüğünüzü veya durduğunuzu gördüyseniz başınızda olan bir dertten feraha erersiniz, eğer yanınızda başka kimseler de varsa, ortak sorununuz bir çare, çözüm bulur.

Eğer rüyanızda açelya çiçeği diktiğinizi veya suladığınızı gördüyseniz gelecekle ilgili çok güzel hayallerinizin olduğuna ve bu hayallerin gerçekleşmesine dair inancınızın güçlü, umudunuzun çok olduğuna işaret eder. Rüyada değişik renklerde açelya görmek sürpriz gelişmelere delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir