Rüyada Acele görmek

Rüyada Acele görmek

Rüyada acele iş yaptığını görmek yapacağınız işler sonucunda pişman olabileceğinize ve temkinli olmanız gerektiğine işaret eder. Eğer rüyanızda din ve ibadet konusunda acele ettiğinizi gördüyseniz hayra, sevaba ve kazanç sağlamaya delâlet eder.

Rüyada bir randevuya giderken acele ettiğini görmek yapılacak işlerde engellerle karşılaşmaya, aksiliklere işaret eder. Eğer rüyanızda acele bir şekilde yürüdüğünüzü gördüyseniz beklediğiniz şeylerde gecikme olacağına delâlet eder. 

Rüyada aceleyle gidip otobüsü, vapuru vs. kaçırdığını görmek önünüze çıkacak fırsatlar konusunda dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada aceleyle evden çıkarak okula yetişmeye çalıştığını görmek eğer öğrenciyseniz eğitiminizle ilgili kararları verirken geniş ve derin bir şekilde düşünürseniz gelecekte mutlu, rahat bir hayatınızın olacağına delâlet eder.

Eğer rüyanızda sokakta aceleyle bir yerlere giden insanlar gördüyseniz uzun zamandır görüşemediğiniz arkadaşlarınızla bir süre daha ayrı kalacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir