Rüyada Acaib-i Seb'a görmek

Rüyada Acaib-i Seb’a görmek

(Ayrıca bakınız; Dünyanın Yedi Harikası)
Rüyada "acaib-i seba" da denilen Dünyanın Yedi Harikası'ndan birini görmek hayal ettiğiniz ve gerçekleşmesini istediğiniz bir şeye kavuşmaya veya kısa bir süre sonra sevinçle karşılayacağınız bir haber alacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda acaib-i seba'dan birini inşa ettiğinizi gördüyseniz karşınıza çıkacak engellere rağmen iş hayatınızda başarıya ulaşacağınıza, tanınmanızı ve itibar görmenizi sağlayacak işlerde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada Dünyanın Yedi Harikası'nı gezdiğinizi gördüyseniz uzun bir seyahate çıkacağınıza, bu seyahatten yepyeni bilgi ve tecrübeler kazanacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda Dünyanın Yedi Harikası'nı yıkılmış, harap olmuş bir vaziyette gördüyseniz beklemediğiniz bir kişinin davranışlarıyla hayal kırıklığına uğrayacağınıza, bunun tesirinden uzun bir süre çıkamayacağınıza işaret eder.

Rüyada Dünyanın Yedi Harikası hakkında araştırma yaptığınızı gördüyseniz gelecekte yapmayı istediğiniz birçok şey olduğuna, isteklerinizi gerçekleştirmek için bütün olanaklarınızı kullanacağınıza ve amacınıza ulaşacağınıza tabir olunur.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir