Rüyada Abone Görmek

Rüyada Abone Görmek

Rüyada bir dergiye, gazeteye vs. abone olduğunu görmek hayatınızda yeni gelişmeler olacağına, düzeninizin değişeceğine ve farklı alternatiflere delâlet eder.

Rüyada bir dergiden, gazeteden vs. aboneliğini kaldırdığını görmek yeni kararlar alacağınıza ve bunları en kısa süre içinde uygulamaya başlayacağınıza, yapacağınız hareketlerin hayatınıza yenilikler getireceğine işaret eder.

Rüyada abone olduğunuz herhangi bir yayının elinize ulaşmasını beklediğinizi görmek uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızla buluşacağınıza ve çeşitli konularda sohbet edeceğinize, hasret gidereceğinize işaret eder.

Rüyada abone olduğunuz derginin, gazetenin vs. elinize ulaştığını görmek uzaklardan alacağınız bir habere delâlet eder. Rüyada abone olduğunuz derginin, gazetenin vs. kapandığını görmek iş hayatında yeni çalışmalara, projelere ve geliştirilecek fikirlere işaret eder.

Rüyada sizin çıkardığınız bir dergiye, gazeteye vs. abone olunduğunu görmek iş hayatınızda düşüncelerinize ve çalışmalarınıza önem verileceğine, işinizde ilerleyeceğinize ve başarılı olacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir