Rüyada Abi görmek

Rüyada Abi görmek

Rüyada abi görmek, yakın çevrenizden gelecek iyi haberlere, maddi kazancınızdaki artışa, işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi erkekse, maddi durumunun iyileşeceğini, eline geçen paranın artacağını bildirir.

Rüyayı gören kişi kadınsa, zor durumda kaldığı bir anda hiç beklemediği birinden göreceği destekle sıkıntılarından kurtulacak, sorunlarının çözüldüğünü görecektir. Eğer abi iyi görüldüyse aranızdaki bağın güçleneceğini, kötü görüldüyse ilgisiz davranarak ihmal ettiğinizi belirtebilir.

Abi görmek ayrıca uzun zamandır görüşülemeyen, özlenen dostlarla buluşmanın habercisidir. Aile içinde de sevgiyi, güveni, yardımlaşmayı anlatır. Rüyada görülen öz abi ise güzel haberlerle sevineceksiniz demektir. 

Rüyada abinizi gördüyseniz ve abiniz rüyada hüzünlü ve sıkıntılıysa, ona bir abi olarak saygıda kusur ediyorsunuz ve onun kardeş olarak sizden beklentilerini karşılayamıyorsunuz demektir. Eğer rüyada abinizi neşeli ve mutlu bir şekilde gördüyseniz, abiniz gerçek hayatta arkanızda durur, yaptığınız işlerde size destek olur.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir