Rüyada Aba görmek

Rüyada Aba görmek

Rüyada aba kumaş görmek hayatınızda yeni ve güzel gelişmelerin olacağına ya da yeni kişilerle tanışıp yakın dostluklar kurmaya, eline bol miktarda para geçeceğine, cefa çektikten sonra istediği yere, zor bir durumla sınanacağına, temiz rızka, hayırlı eşe, bazen çocuğa, hayatında maddi olarak refaha ulaşacağına işarettir. Kimi zaman da geçimde zorluğa, kötü bir yolculuğa, tamamlanmayan bir işe, sıkıntıya düşmeye, hastalığa tabir olunur.

Rüyasında Aba Giymek

Rüyasında aba giyen kişi yeni bir işe girer ya da hayatında yeni ve temiz bir sayfa açar, huzurlu ve bereketli bir yaşam sürer. Veya kalabalık bir ortamda tanıştığı insanla hayatına devam edeceğine, dostluklarının süreceğine delalet eder.

Rüyada Açık Renkli Aba Giymek

Açık renkli bir aba giydiğini gören kişi temiz, hayırlı, düzenli ve başarılı bir yaşama sahip olur. Hayatını düzenler ve hayırlı insanlarla tanışır. Bir başkasının kendisine aba aldığını gören kişi ise bu kişiden beklenmedik şekilde büyük menfaat görecektir. Koyu renklere sahip bir aba giydiğini gören kişinin ise çetrefilli işleri olacak fakat neticesinde bu işleri kolaya erişecektir, beklentilerinin karşılığını fazlasıyla alacaktır.

Rüyada Beyaz Aba Giymek

Beyaz renk aba dinde selamet, kurtuluş olarak tabir edilir. Sarı renk aba giydiğini gören gittiği yolculukta hasta olur.

Rüyada Yeşil Aba Giymek

Yeşil renk aba giydiğini gören işinde istediği mertebeye ulaşır, terfi alır veya yarım kalan bir işi güzel bir sonuca ulaşır, hayırlı bir kısmetle karşılaşır, evine bereket dolar, misafir gelir.

Rüyada Mavi Aba Görmek

Rüyasında mavi bir top aba açan deniz yolculuğuna çıkar. Güzel renkte bir aba biçtiğini gören kişi kendi adına önemli kararlar alır ve bu kararlarda hayırlı sonuçlara ulaşarak mutlu olur.

Rüyada Kırmızı Aba Giymek

Kırmızı renk aba giydiğini gören kişi iftiralara maruz kalır, evinde ya da iş yerinde sıkıntılarla karşılaşır, yakın arkadaşlarıyla şiddetli kavgaya tutuşur ve mağlup olur. Sevdiği bir kişi tarafından haksızlığa uğrar ve üzülür ve maddi kaybı olur, kendisini kıskanan insanların olduğunu görür.

Rüyada Siyah Aba Giymek

Siyah renk aba giyen kişi derin sıkıntıya düşer, ailesinin akrabalarından kötü bir haber alır, bu bir hastalık veya kayıp haberi olabilir. Siyah kumaş aynı zamanda zenginliğe de işarettir. Zengin ve gösterişi seven bir kişiyle muhatap olur. Beklemediği yerden destek görür ve maddi anlamda mertebesi yükselir.

Rüyada Aba Yıkamak

Abasını yıkayan kişi sıkıntılarından kurtulur, kalbi rahatlar, feraha ulaşır ve etrafından yardım görür. Akan bir nehirde aba yıkayan kişinin eline büyük miktarda para geçer. Kirli ve durgun suda yıkayan ise istemeden bir belaya bulaşır, kendini kurtarmak için uğraşır. Temiz ve berrak suda yıkayan kişinin önüne çıkan engelleri aşarak başarı göstereceğine, zorlukların sonunda iyi ve güzel bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Aba Almak

Rüyasında çeşit çeşit aba aldığını gören kişi dünyada mal mülk sahibi olur. Rüyada aba/ kumaş kesmek rüyayı gören kişinin bir olaya çok kızacağına, gergin günler geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Çiçekli Aba Görmek

Rüyada çiçekli aba görmek ise bahar zamanı bir yolculuk yapacağınıza işaret etmektedir. Aba parçası görmek ise yarım kalan, sonuçlanamayan bir iştir. Bir sürü farklı kumaştan birleştirilmiş tek bir kumaş görmeniz o yıl içinde farklı mekânlarda bulunmanıza, farklı yerlere yolculuklar yapacağınıza tabir olunur.

Rüyada Aba Hediye Etmek

Bir kişiye aba hediye ettiğinizi görmek ise elinizin bol olacağına, maddi kazanç elde edeceğinize işarettir. Rüyada abasını yakan kişi maddi anlamda zarar görür, hayırsız bir işi sonlandırır, bir kişiyle olan dostluğunu bitirir. Abasının yırtıldığını gören kişi yakın çevresi tarafından kıskanıldığından dikkat etmelidir. Bir kimseye renkli aba hediye ettiğini gören kişinin, o kimseye iyiliği dokunur, yardım gereken bir işini kolaylaştırır ve o kişinin hayır duasını alır. Koyu renkli veya çirkin bir aba hediye ettiğini gören kişinin ise o kimseyle arası açılır, çıkarları çatışır, hediye edilen kişi tarafından haksızlığa uğrar.

Rüyada Abanın Çalınması

Abasının çalındığını gören kişinin üzüntü duyacağı bir haberle ya da olayla karşılaşacağına, yakınlarından gelecek bir zarara delalet etmektedir. Rüyada rengârenk abalar görmek ise gençliğinin çok neşeli geçeceğine, hayatı boyunca ufak üzüntüler duyacağına fakat bunları kolaylıkla aşacağına, kısa zaman içinde dünyada yaptığı iyiliklerin karşılığını bulacağına işarettir. Rüyasında pembe, mor, sarı, turuncu gibi canlı renkler görenler için neşeli ve eğlenceli günlerin onları beklediğine işarettir. Aba dükkânına giren kişi kendi işinin sahibi olur, dükkânda açık renkler ağırlıklıysa başarılı olur ve ferahlar ancak koyu renkler hâkimse bir takım sıkıntılara düşer. Renkli abayı gören kişi devlet memuru ise o yılı bolluk ve bereket içinde geçecektir. Memur değilse çalıştığı yerden yardım görecektir.

Rüyada Aba Katlamak

Aba katladığını gören kişi yolculuğa çıkar, aba topunu açan ve toplayan kişi işinde başarılı olur ve insanlardan menfaat görür. Aba topunu açıp insanlara kumaş kesip verdiğini gören kişi, halka faydalı işlerde bulunur ve insanların sevgisini kazanır. Gösterişli bir aba görmek kadın için sevince, eşe, mutluluğa işarettir. Aba yırtmak ise kedere, hastalığa, fakirliğe düşeceğine, pişman olacağı işler yapacağına ve mutsuz olacağına delalet eder. Evli kişiler için ise boşanma olarak tabir edilir.

Alacalı ve desenli aba görmek din ve dünya meselelerine işarettir, bu konularda çatışma yaşadığını ve içinden çıkamadığını gösterir.

Rüyada Elbiselik Aba Görmek

Rüyada elbiselik aba görmek, dünya işlerine çok fazla daldığına, dünyaya aldandığına, çıkarları ve hırsları için her yolu deneyen insanlarla uğraşacağına işarettir. Kumaşı kötü ve çirkinse kişi davranışlarını gözden geçirmelidir. Elbiselik kumaş helal kazanca, yararlı mala da işarettir.

Fakir bir kişiye aba aldığını görmek insanların önünde yükseleceğinize, tebrik edileceğinize, başarılı biri olarak anılacağınıza işarettir. Pazar yerinde aba sattığını gören dünyada iyi kazanç elde eder. Rüyada pazarda birçok kumaşı açıp tekrar geri topladığını görmek ise faydasız bir işle meşgul olunup sonuç alınamayacağına, boşa vakit harcanacağına tabir olunur.

Rüyada gelinlik kumaş görmek; rüyayı gören kişi kadınsa kısa sürede kısmeti çıkacağına, evlilik yoluna gireceğine ve hayırlı bir izdivacı olacağına işarettir. Rüyayı gören erkekse yeni bir hanımla tanışıp evlilik yoluna gireceğine işarettir. Kirli kumaş görmek ise başlanan işin hayırla sonuçlanmayacağına, iş yerinde, evinde ya da okulda sorunlar yaşanacağına, büyük zorlukların kişiyi beklediğine, çıktığı için- yolculuğun sonunda sıkıntıya düşüp üzüntü duyacağına, çıkarlarının zedeleneceğine, zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Aba ile Elbise Dikmek

Rüyasında kestiği aba ile bir elbise diktiğini gören kişi faydasız görünen bir işi hayırlı şekilde nihayete erdirir ve insanların takdirini toplar. Rüyada aba satmak bir işten karlı çıkacağınıza, para kazanacağınıza, işte mevki sahibi olacağınıza, arzu ettiğiniz güce erişeceğinize yorumlanır. Abaları satamamak ise ticari olarak zarara uğrayacağınıza, iş kaynaklı bir sıkıntı yaşayacağınıza, üzüntüye kapılmaya yorumlanır. Kişi rüyasında kirli kumaşların olduğu bir dükkânda ise uğraştığı iş üzerinde uzun çalışmalar yapması gerekecek ve ancak sonunda muvaffak olacaktır.

Rüyada Aba Dokumak

Rüyasında bir tezgâhın başında aba dokuduğunu gören kişi yolculuğa çıkar ve bu yolcuğunu çok uzun sürer. Eğer aba dokunan yer karanlık ya da loş ışık altındaysa yolculuğu çok iyi geçmez ve uzar. Aydınlık ve ferah bir yerde dokuma yapıyorsa kısa bir yolculuğa çıkacak ve büyük mükâfatlarla dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir