A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rüyada Fotoğraf görmek

Rüyada Fotoğraf görmek

Bir kimsenin rüyasında fotoğraf çekmesi, hayatında gizemli gelişmeler olacağının göstergesidir. Fotoğraftaki kişinin, yakın bir arkadaşın sırrını öğrenmek anlamına gelir. Bir dostla olan bir sırrın açığa kavuşacağına delalettir. Eğer çekilen fotoğrafta kişi yok ise saklı kalmasını istenilen sırrın asla ortaya çıkmayacak demektir.

Rüyasında fotoğraf çekildiğini gören kişi için fotoğrafı çeken arkasından konuşuyor demektir. Fotoğrafı çeken insan görünmüyorsa, ailenin içinden birinin hoş olmayan bir alışkanlığı öğrenilecek demektir.

Bir fotoğraf albümüne bakmak, kişinin kendini tartarak arkadaşları ile sorunlarını çözecek demektir. Bakılan bir fotoğrafta gülen yüzlerin görülmesi bu kişilerin sırları bazı bildiğinin, ağlayan ve yüz ifadesi belli belirsiz olan kişilerin ise dedikodu yaptığının göstergesidir.

Bakılan bir fotoğrafta hayvan görmeniz, çok sıkıntı veren bir sırrınızdan yalnızca yakın arkadaşlarınızın haberdar olacağı, etrafa yayılmayacağı anlamı çıkarılır. Rüyada fotoğraf, beklenmedik bir memuriyete ve uzak yerlere yapılacak yolculuğa da yorumlanır.

Eğer kişi rüyasında bir fotoğraf yakıyorsa, ya da yırtıyorsa, önem verilmeyecek bir dedikodu duyacağına, belli olmayan bir fotoğraf ise yakın bir dostla ya da akraba ile ilgili aslı olmayan dedikodu duyacağına işarettir.

Rüyada fotoğraf makinesi, cam ve aynaya delalettir. Kişi kendi fotoğrafını çekerken görüyorsa eceli yaklaşmakta demektir. Fotoğrafhanede veya başka bir mekanda fotoğraf çeken kimse için hastalık anlamına gelir. Kendi fotoğrafını çektirmek ise riskli bir yola çıkılacağını gösterir. Kişi, yakın bir dostça hayal kırıklığına uğrayacaktır. Çevreye karşı güvensiz insanın haklı olduğunu gösterir. Çevredeki iki yüzlü ve riyakar insanların varlığına delalettir. Bu anlamda fotoğraf uyarıya çağrıdır. Kişi dikkat ederse başarılı olacak demektir.

Rüyada Abi GörmekRüyada Abi Görmek
 
Rüyada Çiçek GörmekRüyada Çiçek Görmek
 
Rüyada Saç GörmekRüyada Saç Görmek
 
Rüyada Bebek GörmekRüyada Bebek Görmek
 
Rüyada Kadın GörmekRüyada Kadın Görmek
 
Rüyada Ayakkabı GörmekRüyada Ayakkabı Görmek
 
Rüyada Anne GörmekRüyada Anne Görmek
Rüyada Aba görmek
Rüyada Abajur görmek
Rüyada Abanoz görmek
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Baskı görmek
Rüyada Başını taşa vurmak görmek
Rüyada Bronşit görmek
Rüyada Bronz görmek
Rüyada Broş görmek
Rüyada Budak görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Diken görmek
Rüyada Elbise Askısı görmek
Rüyada Elbise dolabı görmek
Rüyada Hünnap Görmek
Rüyada Küvet görmek
Rüyada Palet görmek
Rüyada Radar görmek
Rüyada Sallanmak görmek
Rüyada Salon görmek
Copyright © 2013 - 2018 Rüyada Görmek.com Her Hakkı Saklıdır.
Rüya Tabirleri Hakkında - İletişim - Sık Sorulan Sorular - Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları
Sosyal Medyada Biz - Twitter - Facebook - Google + Sayfa OS 0,0000 saniye oluşturuldu.